Robaczki z zaginionej doliny online, pobierz, download, lektorPL

Lub pobierz za darmo

pobierz

Robaczki z zaginionej doliny online OTWARTA PRZESTRZEŃ z wodospadem i ogromne maszyny: CHECKPOINT 1 rejestrów pomiędzy poziomami . Przekraczanie niską kamienną platformę w pobliżu wejścia uruchamia punkt kontrolny 2 . Jeśli spadnie na ziemię lub krok do zewnętrznego kącika złamanych schodów , 2 wilki wychodzą z obszaru na prawo od platformy (z lewej w obliczu go ) . Jest dużo otwartej przestrzeni do poruszania się , jak walczyć , ale można też zatrzymać się na połamanych schodach , gdzie jest bezpiecznie podczas fotografowania ich . Naciśnij i przytrzymaj przycisk blokady docelowa jeśli konieczne, aby utrzymać blokadę na każdego wilka podczas strzelania ( tak jak na tym obrazku) . Robaczki z zaginionej doliny online Lub , jeśli grasz na Wii , nie posiadają blokady docelowy i zamiast po prostu przenieść z aparatu ( C + ), aż zdalny można wzrok na wilki . Cel z pilota i ognia , gdysiatka kierowania zmieni kolor na czerwony .

Alternatywnie , przebiec przez otwarty teren i wspinać się na skały na lewo od basenu i strzelać wilki stamtąd . Tutaj można także znaleźć pierwsze COG- jeden z trzech , co potrzebne do naprawy ogromną drewnianą maszynę na ścianie jaskini . Po podniesieniu go do góry, można wspinać się i umieścić go na swoim miejscu na maszynie , ale to nie jest jeszcze konieczna. Aby zapisać wycofywania , poczekaj , aż pojawi się SECOND COG .

Wspinać się na skały za którym znaleźli cog . Skocz do chwycić za uchwyt obok kamień wodospad . Skocz do chwycić za uchwyt powyżej. Wspinać się po lewej stronie , pull up , sejf na półkę do przodu i podnieść trochę shotgun amunicji . Chwycić wąską półkę i wspinać się tak daleko , jak to możliwe , abyprawo, potem skok i złapać następny uchwycenie poręczy. Wspinać się dookoła w kierunku wodospadu , aż nogi Lary pojawią się na ścianie . Następnie przejść do chwycić półkę powyżej podciągnąć . Wspiąć się na szerszą półkę przodu.

Powyżej Falls : Skręć w prawo , idź po schodach , a następnie krótki tunel do przodu i wokół w prawo. Podczas instalacji w pobliżu Robaczki z zaginionej doliny chomikuj szybko płynącego strumienia na Checkpoint 3 . Weź systemem przeskoczyć strumień chwycić półkę po drugiej stronie . To może pomóc , aby krótko przytrzymaj klawisz skoku , podczas gdy Lara jest w powietrzu , aby przejśćtrochę dalej . Pull up . Wspinać uchwytów na prawo i wrócić do chwycić drewnianą półkę z tyłu. Ponownie podciągnąć .

Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie , aby kierować się liny mocujące drewnianą platformę nad strumieniem . ( Jeśli używasz trybu Hold lub zaawansowane Zaawansowane Przełącz walki Lara powinna ją kierować automatycznie przy fotografowaniu w ogólnym kierunku . Inaczej, przytrzymaj przycisk blokady , aby zablokować na docelowy , a następnie strzelać . ) Strzelanie lin spada na drewnianą platformę rachityczne w wodzie, pozostawiając poziomą poprzeczkę.

Przejdź się po ścianie na prawo , wspiąć się trzy razy , wspinać się po prawej stronie , a następnie przejść do chwycić za uchwyt kamień na drugiej stronie drewnianej platformie . Pull up i postępuj tunel wokół w prawo. Przejść przez drewniany most i podnieś SECOND COG . Biorąc to wyzwala Checkpoint 4 , a także wygląd 2 nietoperzy, które podejście z góry na szeroki wodospad w pobliżu drewnianego mostu .

UWAGA : Ten podwodny otwór ,Robaczki z zaginionej doliny pobierz w połowie drogi między wodospadem i zakrętu w strumieniu , gdzie znajdziesz relikwii później. Obecny gwałtowny uniemożliwia osiągnięcie go teraz .

Król nie żyje : Po interaktywnej sekwencji ,gra zapisuje w punkcie kontrolnym 15 . Podnieś mały medipack na ziemi , w pobliżu świątyni , jeśli nie dostać wcześniej. Istnieją również 2 zestawy 50 pistolet kaliber klipów – jeden w krzakach po lewej stronie z ostrymi drewniane rzeczy i jednego na oczach naprzeciwko świątyni .

Wspiąć się do świątyni , cross Checkpoint 16 i uzyskać Robaczki z zaginionej doliny online TRZECI COG . Skręć w prawo , wskocz do basenu i popływać przez podwodny tunel , najpierw do przodu , a następnie w prawo , do pomieszczenia , w którym można powierzchnię i wspiąć się z wody Robaczki z zaginionej doliny chomikuj . Wspiąć się na pionowym słupie i skakać na szerokim parapecie . Chwycić na jasnym kamieniu uchwytu na ścianie . Przełącz się złapać następny uchwycenie poręczy , wspinać się po lewej stronie , a następnie przejść do chwycić dna małej wnęki . Wrócić do grzędy na pionowym słupie . Stamtąd skok chwycić za uchwyt dolny na przeciwległej ścianie . Wskocz na wyższy uchwytu , a następnie wspiąć się na lewo i skoku chwycić doorsill . Pull up i krzyż Checkpoint 17 .

UWAGA : Istniejemożliwość błędów w powyższym punkcie , w którym Lara nie może złapać na wędkę prostopadle do niej podejść . Jeśli tak się dzieje , spróbuj zmienić ustawienie ręczne Grab w menu Opcje . ( Naciśnij Ucieczka / Start , a następnie wybierz Opcje > Opcje > Manual Grab i ustawić tę opcję na Wył . ) Z funkcją auto- grab włączony , Lara powinna być w stanie wspiąć się na słup . Potem możesz powrócić do ręcznego grab później , jeśli chcesz. ( Dzięki Chris G. do tego wierzchołka . )

Na szczycie świątyni : Vault się na ciemniejszym kamiennej półce na prawo i przejechać do przodu świątyni , aby znaleźć inny mały medipack (zakreślony w tym zrzucie ekranu ) . Wróć do drzwi , gdzie wspiął się od wewnątrz . Wspinać się na skały na lewo od drzwi (oznaczone strzałkami na poprzednim zrzucie ekranu ) na dach świątyni i przejść na drugą stronę . Weź systemem skok chwycić krawędź półki poza nią.

Postępuj zgodnie z półek wzdłuż Robaczki z zaginionej doliny pobierz ściany urwiska nad ostrymi drewnianymi rzeczy , skoki luk , jak przejść . ( Wydaje się, że w grze na PSP , ta ścieżka prowadzi przez krótki tunel. ) W ostatnim występie , skakać , którzy słup pionowy , wspinać się i skakać na półkę po prawej stronie. Krzyż między wysokimi murami i skakać chwycić za uchwyt kamień światła na ściany pokryte bluszczem przodu . Skok w lewo , wspiąć się za rogiem , skok w lewo ponownie. Wchodzenie się dalej w lewo. Wystarczy wrócić do chwycić drewnianą platformę z tyłu i podciągnąć .

Zielona Dolina z wodospadami i drewniane mosty Robaczki z zaginionej doliny pobierz (znowu) : Robaczki z zaginionej doliny download Teraz jesteś nad doliną , gdzie spotkaliśmy pierwszych Raptors . Śledź na drewnianą platformę wokół w prawo , przesuń w dół stoku i skok chwycić słup pionową. Wspiąć się na szczyt i wskoczyć do postrzępionych otwór w ścianie do przodu. Opuść się do pokoju przed i dalej do przodu do punktu kontrolnego 18 . Podnieś mały medipack w ognia do przodu. Przejdź przez drzwi na prawo i dalej na nierównej podłodze . Gdzie zaczyna się spłaszczać się , skręcić w prawo i przejść przez mały otwór z widokiem na dolinę .

Rozwijanej po prawej stronie na drewnianej półce z innym małym medipack . Jeśli chcesz , możesz wskoczyć na ziemię i odebrać wszelkie gadżety mogą być pominięte wcześniej. Jeśli masz wszystkie pick -upy tutaj przed pierwszym raptor spotkania , po prostu pominąć następne dwa akapity .

Jeśli potrzebujesz pomocy w zlokalizowaniu wszystkie elementy Robaczki z zaginionej doliny online w tej dziedzinie , zobacz pierwszy odcinek zielonej dolinie , powyżej. Jak zbadać , nie rozwijanego do obszaru , w którym walczył T. Rex . To jest zbyt wysoka, aby wspiąć się z powrotem w górę , więc musisz wrócić w świątyni , przez półek itp. , aby wrócić do tej strony doliny . Lub zapisać ,gry ręcznie i włóż na miejsce Lara powrotem w punkcie kontrolnym 18 .

Kiedy masz wszystko , wrócić do kwadratu , rzeźbione bloku kamienia i drewniane półki , wRobaczki z zaginionej doliny download którym spadł na dół wcześniej. ( Ten zrzut ekranu pokazuje miejsce . ) Przełącz narzeźbione dom lub wspinać się na zaokrąglonej skale po lewej stronie , a następnie podjąć działa skok narzeźbiony blok , a następnie przejść do chwycić drewnianą platformę . Pull up , a następnie wspiąć się na półkę powyżej .

Wejść do pokoju z nierównym podłożu , w którym była przed , i wspiąć się na półki po prawej stronie. Wyjść na uszkodzony most drewniany . Weź systemem skok chwycić drugą stronę ( przytrzymaj Skocz do utrzymania Robaczki z zaginionej doliny chomikuj Lara w powietrzu dłużej i jeśli Lara chwyta dalszą krawędź mostu z tylko jedną ręką , naciśnij Interact zrobić oszczędzania grab ) , a następnie wyciągnąć . Wprowadź zrujnowany pokój z wyprzedzeniem , aby uzyskać dużą medipack . Następnie obrócić się i wrócić do otwarcia .

Wokół kolumny sześciokątnym na prawo i złapać na najniższym uchwytu . Wspinać się na lewo i upuść chwycić poniżej uchwycenie poręczy. Wspiąć się w połowie drogi wzdłuż półkę po lewej i skakać raz . Wspiąć się na lewo , a następnie przejść do chwycić za uchwyt w rogu . Wspinać się za rogiem w lewo , skok w górę , a następnie wrócić do chwycić półkę wyżej i tyle. Wspiąć się na lewo , skok chwycić półkę powyżej podciągnąć . (Sekwencja powyżej przedstawiono w tej serii zrzutów ekranu . )

ARTIFACT # 2 : Terazmałe side trip zastrzeżenia artefakt . Skręć w Robaczki z zaginionej doliny download lewo i podjąć działa skok przez stoku wylądować na ciemnym sześciokątnym kamiennej półce poza ( to zrzut ekranu pokazuje , gdzie skakać ) . Jest to dośćdługi skok , więc może pomóc odsunąć od krawędzi nieco, ustawić kamerę za Lara (a nie nad nią, jak na zrzucie ekranu ) , biegać, skakać , jak blisko krawędzi , jak to możliwe , a następnie przytrzymaj klucz Skocz do utrzymania Lara w powietrzutrochę dłużej . Wtedy będzie mogła usunąć nachylenia i grunty na heksagonalnej półkę. Jeśli Lara daleki i zaczyna ślizgać , albo zakończyć sekwencję przesuwne (poniżej) , wspiąć się z powrotem Robaczki z zaginionej doliny online i spróbuj ponownie . Lub zapisać ręcznie przeładować w poprzednim punkcie kontrolnym i stamtąd kontynuować .

Po wprowadzeniu go do ciemnej sześciokątnym półkę , spojrzeć w dół na miejscu artefakt (pokazane w tym zrzucie ekranu ) . Hop w dół na ścianie pokrytej kij z jasnego kamienia krawędziach . ( Lara nie chwycić krawędź . ) Wtedy spadnie i wziąć artefakt # 2 (14/44) .

UWAGA : Jeżeli nie jesteś w stanie dokonać Robaczki z zaginionej doliny pobierz skoku w dal na heksagonalnej półkę , lub jeśli okaże się , że Lara ma tendencję do skręcać w lewo , a nie będzie proste, spróbuj to wskazówka z Izzie : Zamiast zmierzające prosto na heksagonalnej półkę , zbyt wysoka , dążąc uruchomione przejście na prawo od niego , a także opierając się w powietrzutrochę w prawo. Dzięki temu Lara omija półkę i kończy się bezpiecznie poniżej na patyku pokryte ściany. Następnie rozwijane w pobliżu artefaktu .

Po pobraniu artefakt , wspinać się po ścianie do miejsca, gdzie masz duży medipack wcześniej. Przejść się w prawo i powtórzyć wspiąć się z powrotem na półkę w pobliżu stoku .

Tym razem skok na stoku , zjeżdżalnia i przejść Robaczki z zaginionej doliny download do następnego zbocza , następnie przesuń prawie do końca drugiego stoku , skakać i chwycić słup poziomego przed ( jak wskazano w tym zrzucie ekranu ) . Jeśli zauważysz i Lara mieszka , można wspiąć się z powrotem przez blok i drewniane rzeźbione półki ( screenshot ) , krzyż złamany most, wspinać się i spróbuj ponownie . Po opanowaniu stoki i dotrzeć poziome drążki , huśtawka od pierwszego bieguna do drugiego, a następnie do drewnianej półce przed . Wyciągnij się i przejść do następnej drewnianej półce . Wprowadź tunel oraz przekrój Checkpoint 19 .

POWRÓT przez jaskinie w kierunku startu: Ahead , między skałami , jesttunel , w którym zjechał w dolinę wcześniej. Nie można dotrzeć do teraz .Robaczki z zaginionej doliny chomikuj Więc głowa w lewo , a następnie tunel poprzez różne zakręty z otworem po prawej stronie. Przekazać ją i kontynuować w górę zbocza i wokół w prawo do wyższego otwarcia i Checkpoint 20 . Zjechać w dół po pochylni i przeskoczyć głębokiego dołu złapać za uchwyt na ścianie przed nami. Skocz z powrotem złapać kolejny uchwycenie poręczy poniżej stoku . Raz rozwijanej trawers za rogiem w prawo. Skocz z powrotem do ziemi na drewnianej półce . ( Po drugiej stronie dołu , widać półkę , gdzie dostał dużą medipack i zabiła 2 nietoperze wcześniej. )

Trackbacks

 1. blog says:

  The Absent Game

  In between me and my husband we’ve owned a lot more MP3 gamers over time than I can count, which includes Sansas, iRivers, iPods (traditional & touch), the Ibiza Rhapsody, etc. But, the last few decades I’ve settled down to one line of gamers.

 2. ccn2785xdnwdc5bwedsj4wsndb

  [...]that could be the end of this write-up. Right here you’ll locate some websites that we believe you will appreciate, just click the hyperlinks over[...]

 3. xcmwnv54ec8tnv5cev5jfdcnv5

  [...]we prefer to honor a lot of other web internet sites around the web, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages really worth checking out[...]

 4. Michael Kors Handbags

  Thank you so much for giving everyone remarkably brilliant possiblity to read in detail from here. It is often so excellent and full of a good time for me and my office acquaintances to visit your web site the equivalent of three times in 7 days to lea…

 5. Cheap NFL Jerseys

  I in addition to my friends happened to be examining the best advice on your web site and so unexpectedly I got a horrible suspicion I never expressed respect to the web site owner for those techniques. My people are already so passionate to study them…

 6. Michael Kors Purses

  Aw, this was a very nice post. In idea I wish to put in writing like this moreover ?taking time and actual effort to make a very good article?but what can I say?I procrastinate alot and under no circumstances appear to get something done.

 7. Michael Kors Outlet

  WONDERFUL Post.thanks for share..extra wait .. ?

 8. Michael Kors Online Outlet

  Good post. I be taught one thing more challenging on totally different blogs everyday. It is going to at all times be stimulating to read content from different writers and observe a bit one thing from their store. I抎 favor to use some with the content…

 9. Cheap Oakley Sunglasses

  After examine a couple of of the weblog posts on your web site now, and I actually like your method of blogging. I bookmarked it to my bookmark web site record and will be checking again soon. Pls try my site as properly and let me know what you think.

 10. Cheap Oakley Sunglasses

  Can I just say what a reduction to search out someone who actually is aware of what theyre talking about on the internet. You positively know how to carry a difficulty to mild and make it important. Extra individuals have to read this and understand th…

 11. Title

  [...]we came across a cool site that you just may well get pleasure from. Take a appear when you want[...]

 12. Title

  [...]usually posts some very exciting stuff like this. If you’re new to this site[...]

 13. dog boarding says:

  Title

  [...]Here are some of the web sites we suggest for our visitors[...]

 14. Title

  [...]The facts talked about in the article are some of the top accessible [...]

 15. security says:

  Title

  [...]Sites of interest we’ve a link to[...]

 16. banheiras says:

  Title

  [...]check beneath, are some totally unrelated web-sites to ours, nevertheless, they’re most trustworthy sources that we use[...]

 17. Title

  [...]we like to honor several other internet web-sites on the web, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages really worth checking out[...]

 18. Title

  [...]the time to read or go to the content or web-sites we’ve linked to below the[...]

 19. Title

  [...]we like to honor a lot of other online sites on the internet, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages really worth checking out[...]

 20. Title

  [...]very few websites that transpire to become in depth below, from our point of view are undoubtedly nicely worth checking out[...]

 21. check that says:

  Title

  [...]we prefer to honor several other web web sites around the net, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Below are some webpages really worth checking out[...]

 22. Pet Mover says:

  Title

  [...]Sites of interest we’ve a link to[...]

 23. Title

  [...]The facts mentioned in the report are a few of the most effective obtainable [...]

 24. cheap oakley sunglasses

  It抯 arduous to find educated individuals on this subject, however you sound like you realize what you抮e speaking about! Thanks

 25. oakley glasses

  This site is known as a walk-through for the entire info you wished about this and didn抰 know who to ask. Glimpse right here, and also you抣l undoubtedly uncover it.

 26. oakley sunglasses online

  There are actually a number of details like that to take into consideration. That may be a nice point to convey up. I provide the ideas above as general inspiration but clearly there are questions like the one you deliver up the place an important fact…

 27. true religion outlet store

  I抎 have to verify with you here. Which is not one thing I usually do! I take pleasure in studying a put up that can make individuals think. Also, thanks for allowing me to comment!

 28. Title

  [...]Sites of interest we have a link to[...]

 29. over here says:

  Title

  [...]although web sites we backlink to below are considerably not connected to ours, we really feel they are truly really worth a go through, so have a look[...]

 30. michael kors outlet

  There are actually plenty of details like that to take into consideration. That could be a nice point to deliver up. I provide the thoughts above as normal inspiration however clearly there are questions like the one you convey up where crucial factor…

 31. Title

  [...]we came across a cool site that you simply may well take pleasure in. Take a appear in case you want[...]

 32. Title

  [...]please go to the internet sites we follow, including this one particular, because it represents our picks in the web[...]

 33. whores says:

  Title

  [...]we came across a cool web site that you simply could possibly appreciate. Take a search for those who want[...]

 34. buy proxies says:

  Title

  [...]one of our guests not too long ago recommended the following website[...]

 35. michael kors outlet store

  I found your weblog website on google and examine a number of of your early posts. Continue to maintain up the superb operate. I simply further up your RSS feed to my MSN News Reader. Searching for ahead to reading extra from you afterward!?

 36. fitflops says:

  fitflops

  You need to participate in a contest for top-of-the-line blogs on the web. I’ll suggest this site!

 37. michael kors outlet

  I抎 have to test with you here. Which isn’t one thing I usually do! I take pleasure in studying a publish that can make people think. Additionally, thanks for allowing me to remark!

 38. Title

  [...]Sites of interest we have a link to[...]

 39. Jordan 11 says:

  Jordan 11

  There are some interesting points in time in this article but I don抰 know if I see all of them heart to heart. There’s some validity but I will take hold opinion till I look into it further. Good article , thanks and we would like more! Added to FeedB…

 40. Click says:

  Title

  [...]Here is a superb Blog You may Locate Fascinating that we Encourage You[...]

 41. Sportswear says:

  Title

  [...]below you’ll obtain the link to some sites that we consider you’ll want to visit[...]

 42. cheap oakley sunglasses store

  There are some interesting closing dates in this article however I don抰 know if I see all of them heart to heart. There’s some validity but I will take maintain opinion till I look into it further. Good article , thanks and we wish extra! Added to Fee…

 43. Title

  [...]just beneath, are various absolutely not associated web-sites to ours, however, they’re certainly worth going over[...]

 44. michael kors outlet

  It’s best to take part in a contest for the most effective blogs on the web. I’ll advocate this website!

 45. Title

  [...]one of our visitors just lately suggested the following website[...]

 46. Title

  [...]always a large fan of linking to bloggers that I adore but really don’t get a good deal of link love from[...]

 47. Title

  [...]the time to study or go to the content or internet sites we have linked to beneath the[...]

 48. guitar picks says:

  Title

  [...]we came across a cool website that you may well appreciate. Take a look for those who want[...]

 49. yspro.ne.jp says:

  Title

  [...]here are some links to websites that we link to because we think they’re really worth visiting[...]

 50. Title

  [...]we prefer to honor lots of other internet web sites on the web, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Underneath are some webpages worth checking out[...]

 51. porno says:

  Title

  [...]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nonetheless seriously worth taking a look, whoa did a single study about Mid East has got far more problerms at the same time [...]

 52. diet books says:

  Title

  [...]although web sites we backlink to beneath are considerably not associated to ours, we really feel they are actually really worth a go by way of, so have a look[...]

 53. Title

  [...]check below, are some totally unrelated internet sites to ours, on the other hand, they’re most trustworthy sources that we use[...]

 54. Title

  [...]Every the moment in a while we pick out blogs that we study. Listed below are the most current websites that we pick [...]

 55. Title

  [...]one of our guests just lately proposed the following website[...]

 56. Title

  [...]Sites of interest we’ve a link to[...]

 57. Title

  [...]here are some hyperlinks to internet sites that we link to since we consider they may be worth visiting[...]

 58. movie2k says:

  Title

  [...]one of our guests not long ago recommended the following website[...]

 59. Title

  [...]very few internet websites that transpire to become in depth beneath, from our point of view are undoubtedly effectively really worth checking out[...]

 60. Title

  [...]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated information, nonetheless seriously really worth taking a search, whoa did one particular learn about Mid East has got far more problerms at the same time [...]

 61. Title

  [...]Here are a few of the web pages we advise for our visitors[...]

 62. Lashawn says:

  Title

  [...]always a significant fan of linking to bloggers that I really like but don’t get lots of link adore from[...]

 63. Title

  [...]usually posts some incredibly exciting stuff like this. If you are new to this site[...]

 64. Title

  [...]we like to honor numerous other net websites on the web, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Under are some webpages worth checking out[...]

 65. Title

  [...]Every once inside a whilst we opt for blogs that we read. Listed below are the most up-to-date websites that we pick out [...]

 66. Title

  [...]just beneath, are several completely not associated web pages to ours, nevertheless, they may be surely worth going over[...]

 67. Title

  [...]just beneath, are a lot of completely not associated web-sites to ours, however, they are certainly worth going over[...]

 68. Title

  [...]we came across a cool web page that you may well enjoy. Take a search when you want[...]

Speak Your Mind

*